Künye

İMTİYAZ SAHİBİ ve GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Artinet Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti. adına;

Yavuz Selim Demir / y.demir@hemsire.com


WhatsApp / Telegram: +90 554 366 44 88

E-posta: iletisim@hemsire.com


SOSYAL MEDYA HESAPLARI

✓ faceook.com/hemsirecom

✓ twitter.com/hemsire_com

✓ instagram.com/hemsire_com


​SLOGANLAR

✓ Hemsire.Com Bizim Sesimiz

✓ Hemşirelerin Buluşma Noktası

✓ Hemşirelik ve Sağlık Gündemi

✓ Herkese Sağlık, Her Hemşireye Rehber


MARKA TESCİLİ

''Hemsire'' ismi Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından 38. sınıftan koruma altına alınmıştır.

38. Sınıf;

✓ Radyo ve televizyon yayın hizmetleri.

✓ Haberleşme hizmetleri (internet servisi sağlama hizmetleri dahil)

✓ Haber ajansı hizmetleri'ni yapmaya olanak sağlayıp ''Hemsire'' ismi altında diğer kişi ve kurumların hizmet vermesini engeller.


AMACIMIZ

Hemsire.Com olarak amacımız, internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden, son kullanıcıya, sağlık çalışanlarına, öğrenci ve eğitmenlere kaynak olabilecek; doğru, güvenilir, tarafsız ve güncel sağlık bilgilerini kâr amacı gütmeden sunmaktır.

Gönüllü yayımcılarımız ve editörlerimiz tarafından bir çok literatür taranarak derlenen içeriklerimiz, konunun uzmanları (hemşirelik ve tıp dalında akademik kadro) tarafından kontrol edilerek kullanıcılarımızın bilgisine sunulmaktadır. Sunduğumuz içerikler, teşhis, tedavi, tanı ya da tıbbi bir tavsiye niteliği taşımamakta olup, sadece bilgilendirme amacı taşımaktadır. Bu siteyi kullanacak gerçek veya tüzel kişilerin Kullanım Koşulları'nın tamamını okuduğu ve kabul ettiği varsayılmaktadır.

Ziyaretçilerimiz için sunduğumuz hizmetlerimizden bazıları;

✓ Yurtdışı ve yurtiçinden güncel sağlık bilgileri

✓ Kapsamlı sağlık ve medikal bilgiler (detay içerikler)

✓ Sağlık profesyonelleri için; eğitim ve personel sağlık haberleri

✓ Sağlık, hemşirelik ve medikal konularda video, grafik, foto, vb içerikler,

✓ Kullanıcı deneyimleri (yorumlar)

Hizmetlerimizi sürekli geliştirerek, yenilerini ekleyerek büyütmek ve siz kullanıcılarımıza faydalı olmak en büyük hayalimiz. Burada verdiğimiz bilgilere dayanarak herhangi bir çıkarım yapılmaması, her zaman muhakkak önce yetkili bir doktora ve kuruma danışılmasıdır. Acil durumlarda “112” acil hattının aranmasını önemle rica ederiz.


YAYIN İLKELERİ

Sitemiz Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Hemsire.Com Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Hemsire.Com sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.


YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Hemsire.Com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ve meslek birlikleri; iletisim@hemsire.com mail adresinden veya iletişim formu ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Hemsire.Com harici linklerin sorumluluğunu almaz!


Hemsire.Com Anadolu Haber Ajansı abonesidir.